„Mamy czas” to wyjątkowy tydzień filmowych spotkań w Kinie Luna, poświęcony relacjom, kobiecym historiom i wspólnemu przeżywaniu kina. Od 23 do 28 zapraszamy na starannie wybrane seanse, wydarzenia specjalne, rozmowy i spotkania, które tworzą przestrzeń do refleksji, emocji i bliskości. Program wydarzenia łączy kino artystyczne, klasykę światowego filmu oraz seanse specjalne wzbogacone o spotkania, dyskusje, warsztaty i działania towarzyszące.
HARMONOGRAM
W programie znalazły się:
- przedpremierowy pokaz filmu „Drugie życie”,
- wielokrotnie nagradzane „Młode matki”,
- familijny KOSMICZNY PORANEK – film „Drzewo magii” połączony z warsztatami scrapbooking,
- wyjątkowy pokaz filmu „Zawieście czerwone latarnie” z rytuałem parzenia herbaty,
- 100 LAT Z MARILYN. ŚWIATŁO I CIEŃ. – „Jak poślubić milionera” – seans + prelekcja filmoznawcza Oli Salwy
- ŚRÓDMIEJSKA KLASYKA KINA. ARCYDZIAŁA I ODKRYCIA – „Matka i córka” z prelekcją Oli Salwy – BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI
- FILMOTERAPIA połączona z dyskusją Martyny Harland z psychoterapeutami po seansie filmu „Milcząca przyjaciółka”,
- BEST FILM on TOUR – spotkanie Katarzyny Olejnik wokół filmu „500 mil”.
PONADTO
dodatkowe atrakcje:
- konkursy Happy Seats
- upominki od Partnerów
- rabat 10% w Cafe Luna na wszystkie napoje na hasło „Dzień Matki”


