Przejdź do treści
Nowy film reżysera hollywoodzkich przebojów „W pogoni za szczęściem” i „Siedem dusz” Gabriela Muccino „O czym sobie nie mówmy” – pasjonująca opowieść o tajemnicach, tłumionych emocjach i niebezpiecznych pragnieniach.

Po seansie zapraszamy na rozmowę prowadzoną przez Martynę Harland – psycholożkę i twórczynię projektu Filmoterapia.pl – wraz z zaproszonymi gośćmi.

25. 06 (czwartek) godz. 20.00

O filmie
Dramat | 114 min
Reżyseria: Gabriele Muccino

Carlo i Elisa mieszkają w Rzymie, tworząc z pozoru udany związek. On jest profesorem filozofii na uniwersytecie i pisarzem walczącym z kryzysem twórczym. Ona z kolei to utalentowana, błyskotliwa dziennikarka, której felietony ukazują się w międzynarodowych magazynach lifestylowych. Do ich trwającego od dwóch dekad związku wkrada się coraz więcej rutyny oraz dystansu.      

Aby odzyskać dawną energię, decydują się na wyjazd do Maroka w towarzystwie wieloletnich przyjaciół: Anny i Paola oraz ich trzynastoletniej córki Vittorii – inteligentnej, dociekliwej i ekscentrycznej nastolatki. Okazuje się, że także oni przeżywają poważny kryzys, który najbardziej odbija się na dziewczynce. Vittoria, która nie może dogadać się z rodzicami, znajduje oparcie w Carlu, nawiązując z nim bliską więź. To dopiero początek nadchodzących problemów…    

Słoneczny Tanger staje się tłem dla niejednoznacznej opowieści o tajemnicach, kłamstwach, tłumionych emocjach oraz o niebezpiecznych pragnieniach.     

Nowy film Gabriele Muccino luźno inspirowany jest powieścią „Siracusa” autorstwa Delii Ephron, która ukazała się także w Polsce. Pisarka jest również współscenarzystką filmu “O czym sobie nie mówimy”.

We Włoszech film obejrzało już ponad milion widzów!

Zapraszamy do wspólnego oglądania i rozmowy – bo czasem film staje się początkiem ważnych pytań, refleksji i spotkań.

To więcej niż film – to Filmoterapia w Lunie. Przestrzeń, która jest dla Was!